loader

OFERTA

Oferta współpracy skierowana do sklepów internetowych

Otwórz się na nowych klientów i daj się poznać

Masz sklep internetowy i prowadzisz aktywne kampanie promocyjne? Chcesz aby szeroka grupa klientów dowiedziała się o tym co może zyskać kupując własnie w twoim sklepie? Jesteś w dobrym miejscu, otwórz swoje myślenie na nowoczesne promowanie sklepu internetowego.

Otwórz się na nowych klientów

Istnienie fajnych promocji na twoim sklepie to jedna część układanki, puzzli jest wiele i trzeba wszystkie je poukładać tak by finalnie, klient był zadowolony i obroty na sklepie www były większe. Jak tego dokonać, jeżeli o twoich promocjach dowiadują się przeważnie stali klienci? Rozwiązanie jest proste, oferta twojego sklepu musi trafiać do szerszej grupy odbiorców i pokazywać, że twój sklep internetowy jest wart zainteresowania.

Nawet najlepszy, najładniejszy, najszybszy sklep nie sprzeda ani jednego produktu, jeżeli o jego istnieniu będzie wiedział tylko jego właściciel. Dlatego dotarcie do nowych klientów jest tak ważne, kiedy prowadzi się biznes w internecie. Możemy dać ci narzędzie, dzięki któremu będziesz w stanie, promować swój sklep i zdobywać nowych klientów.

Strona partnera zarządzana przez ciebie

Do dyspozycji dajemy ci sekcję promowania strony www, będzie to twoja strona wizytówka, dodasz na niej opis swojego sklepu, opis sprzedawanych przez ciebie produktów. 

Ideą jest to, aby na takiej, stronie wizytówce, były informacje o promocjach stałych, jeżeli takie posiadasz. Oraz aby strona dawała obraz działania sklepu internetowego.

Oczywiście nie muszą to być tylko sklepy www, możesz promować też swoje strony niesprzedażowe.

Baner reklamowy na naszym portalu

Chcesz prostszą formę reklamy? Masz możliwość wykupić reklamę banerową, która będzie wyświetlała się na naszym blogu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Pozwól sobie na wzrosty sprzedaży na twoim sklepie internetowym

Pozwól sobie na wzrosty sprzedaży.

Podoba ci się to, co możemy zrobić dla Ciebie? Świetnie, skontaktuj się z nami i nawiążmy stałą współpracę. W zależności od ilości stron, promocyjnych cena usługi może być różna, dlatego wszystkie oferty współpracy realizujemy indywidualnie.

 

KONTAKT:

email: oferta@himal-outlet.pl

KATEGORIE:

NAJCZĘŚCIEJ SZUKANE:

OFERTA

Chcesz zareklamować swój  sklep na naszym portalu? Napisz do nas na adres mailowy oferta@himal-outlet.pl i zapytaj o ofertę dostosowaną do twojego sklepu internetowego.

  • możesz mieć swoją stronę reklamową w naszym portalu
  • możesz mieć baner reklamowy na naszym blogu
  • możesz mieć artykuł sponsorowany na naszym blogu
  • możesz mieć popup na stronie bloga

To z czego skorzystasz zależy od ciebie i tego czego w danym momencie potrzebujesz. Rekomendujemy wszystkie aktywności bo efekty są wtedy największe.

INNI KLIKALI W