loader
  • Strona główna
  • BLOG
  • Sklepy z gadżetami erotycznymi odnotowują wzrosty sprzedaży wibratorów analnych
BLOG

Sklepy z gadżetami erotycznymi odnotowują wzrosty sprzedaży wibratorów analnych

Analiza sprzedaży w sklepach erotycznych

Gdy analizujemy sprzedaż sklepów erotycznych, i dowiadujemy się jaką realnie sprzedaż odnotowują sklepy erotyczne nie możemy nie zauważyć tego, że rośnie w nich zainteresowanie gadżetami analnymi. Może to stanowić pewne zaskoczenie zwłaszcza, że jeszcze nie tak dawno tego rodzaju forma aktywności stanowiła temat tabu. Owszem, seks analny był popularny, jego zwolennicy, nie mówili jednak o tym głośno.

Analiza sprzedaży w sklepach erotycznych

Dziś zaczyna się to zmieniać, o czym najlepiej świadczy coraz większa liczba gadżetów przeznaczonych właśnie do analu, w tym zwłaszcza specjalnych wibratorów. Osoby, które kochają eksperymenty u uważają, że każdy moment jest dobry, aby spróbować czegoś nowego, powinny więc zainteresować się tym artykułem. Spróbujemy odpowiedzieć w nim na kilka ważnych pytań, w tym i na pytanie o to, w jaki wibrator analny najlepiej się zaopatrzyć, aby zabawa z wykorzystaniem sex gadżetu była nie tylko komfortowa, ale i bezpieczna

Analiza wyników sprzedaży sklepów erotycznych pokazuje wzrost zainteresowania wibratorami analnymi, dlaczego? Dlatego, że sex analny nie jest już tabu, dlatego też warto wiedzieć więcej o wibratorach analnych.

Czym jest wibrator analny i jak działa dowiemy się między innymi od LELO producenta zabawek erotycznych w tym wibratorów analnych:

Co jest częściej wybierane z oferty sklepu erotycznego, wibrator analny, czy zwykły? 

Mówiąc o wibratorach nie można polemizować z tym, że mamy w ich wypadku do czynienia z najpopularniejszymi gadżetami erotycznymi. Choć jednak ich popularność jest na tyle duża, że chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, do czego służą, różnica pomiędzy ich zwykłymi i analnymi odpowiednikami wcale nie jest dobrze znana.

Warto więc pamiętać, że tym, co zwraca szczególną uwagę w odniesieniu do wibratorów analnych, jest przede wszystkim ich kształt. Ich znakiem rozpoznawczym są specjalne zakończenia. Te szerokie nasadki nie pojawiają się tu przez przypadek. Zostały wprowadzone po to, aby wibrator nie wsuwał się nadmiernie do odbytu. Na uwagę zasługuje również to, że wibratory analne są przeważnie krótsze od tych tradycyjnych. Jak informują sklepy erotyczne długość wibratorów analnych waha się w granicach od 10 do 30 centymetrów.

Co jest częściej wybierane z oferty sklepu erotycznego, wibrator analny, czy zwykły?

Sklepy erotyczne nadal sprzedają więcej wibratorów klasycznych i stanowią one udział 48% w stosunku do pozostałych wibratorów dostępnych w sklepie, a typów wibratorów jakie można znaleźć w sklepach erotycznych jest około 20. W zależności od tego jak zaliczać dane produktu. Jak wszędzie nie jest prosto sklasyfikować wibratory bo niektóre mają przeznaczenie do kilku celów.

Kogo zainteresuje wibrator analny?

Statystyki ze sklepu erotycznego pokazują, że wibratory są zaliczane do gadżetów, z których mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To zresztą kolejna nowość, z którą mamy do czynienia już od pewnego czasu, okazuje się bowiem, że do tego rodzaju wibratorów coraz częściej przekonują się właśnie panowie (wibratory analne kupiło w zależności od sklepu erotycznego od 8% nawet do 26% mężczyzn). Wynika to w dużej mierze z rosnącej świadomości w tym zakresie.

Panowie coraz częściej dowiadują się, że prostata to męski odpowiednik kobiecego punktu G (takie przynajmniej wyjaśnienie dostarczyły nam zgodnie sklepy erotyczne) jeśli więc ta część ciała jest stymulowana, można liczyć na niezwykłe doznania. Odczucia, jakich doświadcza się podczas stosunku analnego są warte poznania także dlatego, że w znacznym stopniu różnią się od tych, do jakich przyzwyczaił panów seks w swoim klasycznym wydaniu. Oczywiście, odpowiedź na pytanie o to, czy są one lepsze, za każdym razem jest kwestią gustu, aby jednak dowiedzieć się, jak to jest, najlepiej sprawdzić samemu zamiast polegać na opinii innych. Oczywiście, wibrator analny jest gadżetem, z którego mogą korzystać także kobiety. Na rynku coraz częściej możemy spotkać się nawet z wibratorami waginalno-analnymi, dzięki którym wagina i odbyt są stymulowane w tym samym momencie.

Jak znaleźć odpowiedni wibrator analny?

Odpowiedź zdaje się z pozoru prosta, wystarczy wejść na sklep erotyczny i kupić ten, który nam przypadnie do gustu. Jednak po konsultacji z sex shopem okazało się, że tak zrobić nie można, trzeba dokładnie wiedzieć do czego i na jakim etapie doświadczenia jesteśmy. Takich świadomych klientów życzą sobie sklepy erotyczne aby było jak najmniej zwrotów

świadomych klientów życzą sobie sklepy erotyczne aby było jak najmniej zwrotów

Jeśli dopiero zaczynamy poznawać seks analny, musimy wiedzieć, że najlepszym wyborem będzie wibrator o niezbyt dużej średnicy. Zawsze warto też rozpocząć od zabawki charakteryzującej się gładką powierzchnią, wolną od wypustek i innych urozmaiceń. Z czasem z pewnością nabierzemy wprawy, a i nasz odbyt przyzwyczai się do tego, że coś się do niego wkłada. Wtedy też będziemy mogli kupić sobie większą zabawkę.

Jeśli jesteśmy bardziej doświadczeni, bez obaw możemy sięgać po wibratory z wypustkami. Wiele osób uważa, że wibrator najlepiej sprawdza się w wannie i pod prysznicem. Oczywiście, jest to znakomite rozwiązanie, przed pierwszą zabawą warto jednak sprawdzić, czy rzeczywiście weszliśmy w posiadanie urządzenia odpornego na działanie wody. Należy też pamiętać, że jedynie wibratory z nasadkami są prawdziwie bezpieczne, chronią nas one bowiem przed ryzykiem wsunięcia się do odbytu całego gadżetu.

Jak używać wibratora analnego? I jak dobrać go do siebie

W sklepach erotycznych dowiecie się jak korzystać z zabawek erotycznych, dlatego bez obaw powinniście pytać jak korzystać z zabawek erotycznych i dodatkowo nie bać się wypytać w sex shopie jaki wibrator będzie dobrze pasował do was i waszych preferencji. Dla mniej śmiałych polecamy kontakt za pomocą formularza kontaktowego sklepu erotycznego.

Jak korzystać z wibratora analnego doradzi nam sex shop

Proste porady jak wybrać wibrator analny uzyskaliśmy od eroprezent.pl oraz pruj.pl, dziękujemy wam za wsparcie w przygotowaniu wpisu.

Gdy wiemy już, jaki wibrator analny wybrać, możemy zastanowić się nad tym, jak go używać, aby było nam przyjemnie, a jednocześnie, aby zabawka nie stanowiła zagrożenia dla naszego bezpieczeństwa. Tu kluczowe znaczenie wydają się mieć cierpliwość oraz spokój. Nie wolno nam więc od razu wkładać do odbytu całego wibratora. Jeśli będziemy to robić powoli, nasz organizm przyzwyczai się do nowych doznań, a my będziemy gotowi na ich intensyfikację. Nie wolno nam też zapominać o tym, że odbyt jest miejscem wrażliwym.

Dobrym pomysłem z pewnością okaże się więc stosowanie specjalnych żeli o nawilżającym działaniu. Jeśli o nich zapomnimy, zabawa może okazać się znacznie mniej przyjemna niż się nam to wydawało. Odbyt sam się nie nawilża, trzeba mu więc w tym pomóc. Stałym elementem do zabawy analnej jest jak zapewniają sklepy erotyczne, lubrykant na bazie wody. Dobrej jakości lubrykant ułatwia penetrację i sprawia że sex jest przyjemny.

To, że świadomość co do konieczności używania nawilżenia jest wysoka wśród klientów sklepów erotycznych widać po statystykach sex shopów. Sprzedaż lubrykantów wzrasta i koreluje z sprzedażą zabawek analnych.

Sektor zabawek erotycznych i sprzedaż w sex shopach ma świetlaną przyszłość jak pokazują statystyki. Rośnie świadomość seksualna a za tym i chęć korzystania z nowinek technologicznych i tego co w sklepach erotycznych można znaleźć. Przewidywania rynkowe mówią o wzrostach: https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/sex-toys-market

 

KATEGORIE:

NAJCZĘŚCIEJ SZUKANE:

OFERTA

Chcesz zareklamować swój  sklep na naszym portalu? Napisz do nas na adres mailowy oferta@himal-outlet.pl i zapytaj o ofertę dostosowaną do twojego sklepu internetowego.

  • możesz mieć swoją stronę reklamową w naszym portalu
  • możesz mieć baner reklamowy na naszym blogu
  • możesz mieć artykuł sponsorowany na naszym blogu
  • możesz mieć popup na stronie bloga

To z czego skorzystasz zależy od ciebie i tego czego w danym momencie potrzebujesz. Rekomendujemy wszystkie aktywności bo efekty są wtedy największe.

INNI KLIKALI W