loader
  • Strona główna
  • BLOG
  • Sklepy erotyczne chwalą się wzrostami sprzedaży w kategorii feromony dla kobiet
BLOG

Sklepy erotyczne chwalą się wzrostami sprzedaży w kategorii feromony dla kobiet

Sklepy erotyczne raportują wzrosty w kategorii feromony dla kobiet.

Sklepy erotyczne raportują wzrosty w kategorii feromony dla kobiet.

Niespodziewane wzrosty statystyk dla produktów z kategorii feromony dla kobiet, jakie raportują zaprzyjaźnione sklepy erotyczne online, mogą zadziwiać swoją intensywnością. Czy jednak na pewno są tak niespodziewane? Przyjrzyjmy się zatem dlaczego feromony dla kobiet stają się coraz bardziej popularne.

Czym się różnią feromony dla kobiet?

Wieczór kawalerski lub panieński to doskonała okazja na wręczenie prezentu z seksualnym podtekstem. Idealnie w tym przypadku sprawdzają się feromony przeznaczone dla kobiet lub mężczyzn.

Jeśli mówimy o gruczołach i atrakcyjności seksualnej, konieczne jest postawienie takiego pytania, jak działają feromony, które są naturalnymi pochodnymi, tajemnicami gruczołów żywych organizmów. Rola feromonów jest niezwykle wysoka: są to wskaźniki płciowe i znaczniki o terytorium, ostrzegające niechcianego przeciwnika o jego zamiarach i odstraszające ciekawskich z ich domu. W środowisku ludzkim wiele feromonów nie odgrywa istotnej roli, z wyjątkiem, oczywiście, środków wabiących seksualnie. W zdecydowanej większości przypadków odgrywają one decydującą rolę w określaniu atrakcyjności seksualnej indywidualnego, męskiego i żeńskiego pociągu seksualnego.

Feromony dla kobiet budują śmiałość i odwagę

Większość feromonów jest wytwarzana w okolicy narządów płciowych, fałdach nosa, warg, piersi i okolicy pachowej. Nie mają zapachu, ale są bardzo aktywne na receptory, nawet w niewiarygodnie niskich stężeniach. Receptory, przekazując informacje do odpowiednich części mózgu, uruchamiają kolejny mechanizm - pożądanie seksualne, gotowość do intymności seksualnej, głębokie doświadczenia erotyczne, pokorę / agresję, poziomy hormonów itp.

Jednak feromony są słabo przepuszczane przez gęste warstwy odzieży, dezaktywowane licznymi kosmetykami i szybko niszczone w środowisku. Aby zachować idealną równowagę zdrowia seksualnego i poziomu feromonów, konieczne jest również stosowanie produktów nasyconych tą substancją.

Na przykład Androsteron to męski feromon popularny w sklepach erotycznych, który sprawia, że mężczyźni są bardziej atrakcyjni seksualnie w oczach kobiet. Najsilniejsi seksualnie mężczyźni znacznie bardziej wydzielają androsteron, niż ci słabsi seksualnie. Jest wytwarzany przez nadnercza i uważa się, że znajduje się w pachwinie. W trakcie jednego z badań ujawniono jego obecność w smegmie - substancji wydzielanej przez gruczoł łojowy napletka u mężczyzn i wargi sromowe narządu żeńskiego. Androsteron, znajdujący się w smegmie, działa jako „sygnalizator”, dając sygnały dojrzewania i gotowości do intymności seksualnej. Zostało udowodnione, że mężczyźni, którzy wydalają ten feromon w dużych ilościach, są o wiele bardziej interesujący dla kobiet niż ci, którzy mają go w małych stężeniach. Z kolei feromon żeński - kopulina, która jest związkiem kwasów dopochwowych, jest wytwarzany w dużych proporcjach podczas owulacji.

Czy feromony dla kobiet to to samo co hormony?

Aby lepiej zrozumieć, czym są - feromony, warto przypomnieć dawno znane hormony. Hormony są również związkami chemicznymi, które tworzą cały organizm w jedną całość i jednocześnie wspierają natychmiastową wymianę informacji między wszystkimi jego składnikami. Te same funkcje pełnią feromony. Różnica polega tylko na skali przydzielonego im zadania - utrzymują one relacje między jednostkami należącymi do tego samego gatunku, tworząc jednostki w rodzinach, parach, dumach, społecznościach itp.

Zapach feromonów dla kobiet pochłania mężczyzn

Początkowo feromon był postrzegany wyłącznie jako specyficzny sygnał gatunkowy, przekazujący pewne informacje innej osobie. Jednak z biegiem czasu spojrzenie na feromony uległo znaczącym zmianom, znacznie się rozszerzając. Feromon dla kobiet lub mężczyzn to najczystszy i najbardziej uczciwy sygnał, który nie kryje prawdziwych intencji właściciela. Możesz zrobić kamienną twarz, mówić nieszczere słowa, okazywać fałszywe uczucia, ale nie możesz regulować zapachów i aromatów pochodzących z ludzkiego ciała i pot i gruczoły łojowe, które wydzielają sekret w otoczeniu, mówią tylko o prawdziwych intencjach i uczuciach, których nic nie może zasłonić. Wskazują również stan fizyczny ciała.

Od teraz, przed randką z ukochaną osobą, możesz po prostu nałożyć kilka kropli perfum z feromonami na czyste ciało bez nadużywania innych kosmetyków. Tak więc sygnał feromonów pochodzących z włosów słabnie pod wpływem lakierów i żeli, podobnie jak wiele innych zagłuszanych dezodorantami. Aby stać się niezwykle atrakcyjnym, wystarczy utrzymać ciało w czystości, używając gąbki i łagodnego mydła podczas mycia, a następnie używać perfum na bazie feromonów.

Sklepy erotyczne się cieszą, a panie?

Skoro w sprzedaży są zarówno feromony dla kobiet jak i feromony dla mężczyzn, to skąd zaskoczenie z powodu wzrostów właśnie w kategorii feromonów dla kobiet? Otóż odpowiedź wydaje się prosta. O ile feromony męskie zawsze były "doceniane" i zawsze cieszyły się sporą popularnością, o tyle wydaje się, że feromony dla kobiet są dopiero odkrywane. Kto wie, być może wkrótce feromony kobiece zagrożą popularnością feromonom dla mężczyzn a to samo w sobie jest powodem do radości.

Więcej na: https://zsmosina.edu.pl/pheromone/254/feromony-w-perfumach/

KATEGORIE:

NAJCZĘŚCIEJ SZUKANE:

OFERTA

Chcesz zareklamować swój  sklep na naszym portalu? Napisz do nas na adres mailowy oferta@himal-outlet.pl i zapytaj o ofertę dostosowaną do twojego sklepu internetowego.

  • możesz mieć swoją stronę reklamową w naszym portalu
  • możesz mieć baner reklamowy na naszym blogu
  • możesz mieć artykuł sponsorowany na naszym blogu
  • możesz mieć popup na stronie bloga

To z czego skorzystasz zależy od ciebie i tego czego w danym momencie potrzebujesz. Rekomendujemy wszystkie aktywności bo efekty są wtedy największe.

INNI KLIKALI W